byl Finálový večer, kterého jsme měli tu čest se zúčastnit. Poté nás čekal krátký oraz a hurá na zimní přípravu!Obvykle nás potkáváte v zářivě žlutých dresech. V zimních dnech ale vyrážíme se svými dvoukolými miláčky patřičně maskovaní - zakuklení v četných vrstvách oblečení natěšeně
vyhlížíme jaro! :-)
     Dočkali jsme se a již brzy zase budeme moci oháknout naše včelí (nebo snad sršní? :-) ) trikoty. Nejdřív se ale pojďme ještě krátce poohlédnout za uplynulou sezónou. Kde všude jsme v loňském roce měli možnost naše týmové barvy zviditelnit? Celkem jsme absolvovali 13 závodů cyklistického seriálu Kolo pro život (KPŽ). Podívali jsme se na nedaleký Orlík, do Plzně, Mladé Boleslavi, Chrudimi či na území bývalého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Naše barvy jsme hájili též na domácích tratích, které vedly lesy brdskými (Dobříš) a křivoklátskými (Beroun), navštívili jsme naši oblíbenou Šumavu (Zadov). Zabrousili jsme ale také na Moravu, kde jsme zážitky ze závodů mnohdy obohatili dobrým vínem, burčákem, frgály, korbáčíky a jinými místními dobrotami, ale i výlety po okolí. Konkrétně jsme zavítali do Znojma, Holešova, jež se rozprostírá na okraji Hostýnských vrchů a je znám mimo jiné právě legendárním cyklistickým závodem s příznačným názvem - Drásal, či do Stříbrnice u Králického Sněžníku. Též nás pohltila atmosféra podobající se té na Tour de France, kterou jsme měli možnost zažít na legendární Mlýnici v Klokočůvku u Oder. A nechyběla ani Mekka horské cyklistiky a biatlonu - Nové Město na Moravě.
A co jsme si z letošních závodů odvezli? Pár šrámů, stehů a jiných defektů, ale také jsme dokázali ukořistit celkem 32 medailí a mnoooho skvělých zážitků v sedlech ale i mimo ně. Zároveň se nám povedlo dosáhnout jednoho absolutního vítězství a tří absolutních vítězství mezi ženami.
Těmito úspěchy jsme si zajistili dostatečný počet bodů pro umístění se v celoročním bodování KPŽ. A tak nás čekala účast na Finálovém večeru, který se konal v Praze, a v jehož rámci proběhlo vyhlašování vítězů Prestige Trophy. Dovedové na tomto oficiálním ukončení sezóny zazněli hned třikrát, a to za dosažení tří prvních míst v rámci věkových kategorií, přičemž současně se jednalo o zisk prvního místa v celkovém pořadí a absolutní výhry mezi ženami. Slavnostní večer jsme si moc užili. :-)

A teď už hurá do pedálů! Novou sezónu zahájíme rovnou domácím závodem v Berouně. Potkáme se na startu? :-)
Tak AHOJ a sportu ZDAR!
                                                                                                                                                          Kyky M.
Archiv článků
Souhrn sezóny 2021
    Buďme svorni! Žlutá je barva naše! Nevypusťme nic, do čeho se pustíme! Týmový duch žene nás!
    Ahoj všem sporťákům i nesporťákům!
Předně bychom chtěli pozdravit všechny naše příznivce (a příznivce tohoto krásného sportu obecně :-) ) a poděkovat za podporu, kterou nám projevujete, když se potkáme osobně, prostřednictvím sociálních sítí, ale třeba i textovými zprávami. Vaše milá slova nás vždy nesmírně těší. Děkujeme!
     Na startovní čáru jsme se v sezóně 2021 stavěli již šestým rokem.
A můžeme říct: Pořád nás to baví! :-)
     Po odloženém zahájení sezóny (covid opět zaúřadoval) jsme si užili parádní šňůru závodů, které provázely radost, nadšení, skvělé zážitky, osobní vrcholky
i pády. Ale vždy to byla zejména skvělá atmosféra a parta úžasných lidí, která
se zasloužila o to, že jsme si celou sezónu náramně užili. Zlatým hřebem sezóny