Souhrn sezóny 2019
      S odstupem času ještě pár statistik, dojmů a fotek ze sezóny 2019

Celkem absolvovaných závodů: 13
(většinově závody cyklistického seriálu Kolo pro život, kde se poměřujeme průměrně se čtyřmi sty zapálených cyklistů)
- Ani z jediného závodu jsme se nevraceli bez medaile. Tuto šňůru medailových umístění se nám daří držet již od května loňského roku (22 závodů).

Celkem utržených medailí za rok 2019 za umístění v kategorii: 22
(6 x bronzová, 7 x stříbrná a 9 x zlatá)

Špatně jsme si nevedli ani v celkovém pořadí, chlapi se pravidelně umisťovali v první, druhé desítce v absolutním pořadí, Týna již pokořila první stovku v absolutním pořadí a první desítku mezi ženami.
Perličkou na dortu byl Míšův skalp z předposledního závodu (Beroun bike maraton), kde bral suverénně první místo v absolutním pořadí (na trati 28 km).

Do závodů se aktivně a hlavně s nadšením zapojují i Matyášek s Emičkou, takže věříme, že náš odkaz bude mít ještě dlouhou tradici.

A ještě jeden milý úspěch letošní sezóny. A tím je náš první triple (3 Dovedové na bedně v jednom závodě), který jsme si dovezli v červnu z Karlovarského AM bikemaratonu České spořitelny pořádaného v rámci seriálu Kolo pro život a patří díky těžšímu profilu k našim nejoblíbenějším tratím.
Šumavský MTB maraton České spořitelny
      Poslední červencovou sobotu jsme se vydali vstříc šumavským vrchům, konkrétně na Zadov. Konal se zde Šumavský MTB maraton České spořitelny ........
Archiv článků