svým hlavním soupeřem přetahovali na každém závodě doslova o vteřinky a v celkovém pořadí se několikrát vystřídali na prvním místě. V závěrečném hodnocení posbírali na desetinu stejné bodové hodnocení, a tak o celkovém vítězi rozhodla až další kritéria, která bohužel hovořila
v náš neprospěch. Kuba nás také kvalitně reprezentoval na Prima CUPa v Mikulově a na závedech v Pyšelých a Rokycanech.
   Michal se do letošní sezóny pustil také s vervou a z devíti absolvovaných závodů v rámci "Prestige Trophy Classic" se hned v osmi případech postavil ve své kategorii na stupínek nejvyšší a zajistil si tak s předstihem celkové vítězství.
V jednom závodě dokonce protnul pomyslnou cílovou pásku jako absolutní vítěz.
  Milda si podržel svoji výkonnost a prodloužil svoji neporazitelnost i do letošní sezóny, když vyhrál ve své kategorii opět všechny závody, které dokončil (jednou musel odstoupit pro prořízlou pneumatiku).  Milda vítězně absolvoval i jeden závod v rámci "Prestige Trophy Marathon", kdy přes technické problémy udržel těsný náskok a vyhrál svoji kategorii i v této soutěži. Na těžké trati ho po 193 minutách dělilo od druhého pouhých 46 vteřin.
  Mirek sváděl boje kolem velmi pěkného dvacátého místa v kvalitně obsazené kategorii. Celkově z toho bylo devatenácté místo. O ještě lepší umístění ho bohužel připravily časté zdravotní potíže a s nimi spojené výpadky tréninku.
  Po mateřských povinnostech se letos k závodům vrátila Verča. A to konkrétně na 
závodě ve Znojmě. A musím říct, že to byl návrat víc než povedený. Verča
v kategorii brala vynikající deváté místo a mezi ženami absolutně dojela na 39. místě ze 182 přihlášených!
  Letos prvně okusil v našich barvách chuť závodů Vojta a to hned ve dvou destinacích. Rozhodně ukázal potenciál, kdy například ve Znojmě v cíli svým výsledkem atakoval první třetinu startovního pole.
  Na Family jízdách naše barvy pravidelně zviditelňovali Monika, Klára, Terka a Matyáš.
  Celkově jsme si letos přivezli 28 zlatých, 10 stříbrných a 4 bronzové medaile. Po loňském jednom quadraple (čtyři medaile z jednoho závodu), se nám toto letos podařilo hned šestkrát a z toho dokonce dvakrát zlatý quadraple (čtyři zlaté medaile z jednoho závodu). Dále jsme přivezli pětkrát triple a jedenkrát double.
  Za celou sezónu jsme navštívili nespočet krásných míst - od západních Čech přes východní Moravu. Ať už jsme projížděli rozlehlými a sluncem zalitými vinicemi nebo zdolávali vrchy v hlubokých brdských lesích, všude bylo krásně.
A tak jsme si kromě medailí odváželi vždy i krásné zážitky. I v letošním roce jsme
Archiv článků
Souhrn sezóny 2022
  Ahoooj všem našim příznivcům, přátelům a podporovatelům. Pojďme se společně poohlédnout za právě skončenou, pro nás již sedmou, sezónou z pohledu našeho týmu.
  Když se za ní ohlédnu, musím neskromně říct, že se nám podařilo ještě o kousek posunout naši výkonnost a sezóna 2022 se tak stala naší doposud nejúspěšnější. Opět jsme se zaměřili především na cyklistický seriál závodů "Kolo pro život" a jejich celoroční soutěž "Prestige Trophy Classic". V tomto seriálu jsme se zúčastnili všech dvanácti vypsaných závodů. A jak to tedy dopadlo?
  Týna obhájila nejen vítězství v kategorii, ale i celkové vítězství mezi ženami. Ve svůj prospěch rozhodla především zlepšeným výkonem ve druhé polovině sezóny.
  Jakubovi letos absolutní vítězství uniklo a neobhájil ani vítězství v kategorii. Nicméně jeho souboj o vítězství v kategorii byl kořením celé soutěže, kdy se se


poznali nové tváře a pravidelně se těšili na setkání s těmi "starými". Vždy jsme si užívali atmosféru plnými doušky (na startu i po závodě třba ve sklípku :-). A proto nás to pořád baví. Díky všem, co se na tom podílejí!
  Závěrem bychom chtěli poděkovat firmě TM Transport s.r.o., díky její bohaté podpoře jsme mohli dosáhnout výše uvedených úspěchů a moc si její podpory vážíme. Dále nás podporují firma Katech a BMVideo. V neposlední řadě bych chtěl vzpomenout i na naše věrné fanoušky, kteří nás neúnavně podporují a ženou vpřed nejen na závodech. Věřte, že vaši podporu vnímáme a moc si jí ceníme. Děkujeme vám za ni.
  V příští sezóně zase ahoj.

                                                                                                                                                 Miky M.